Türkiye'nin İlaçlama Cihazlarını Üreten İlk ve Lider Firması Opal İlaçlama Cihazları Açık alan ve kapalı alan ilaçlamasında patentli, Tarım ve Köyişleri bakanlığınca deney raporlu ve ruhsatlı ilaçlama makinaları üretiyoruz.

Opal İlaçlama Cihazları Hakkında


Türkiye'nin ve Ortadoğunun en önemli sanayi bölgelerinden biri olan Ostim Organize Sanayi Bölgesinde, uzman kadrosuyla ve çeyrek asrı aşkın tecrübesiyle üretim faaliyetini devam ettirmekte olan Opal İlaçlama;

Ülke genelinde belediyelerin, resmi ve özel kurumların haklı memnuniyetini kazanarak sektörün önde gelen firmalarının başında gelmektedir. Opal İlaçlama Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler başta olmak üzere Fransa, Almanya gibi Avrupa ülkelerine ve birçok ülkeye üretmiş olduğu cihazları ihraç etmektedir.

Opal İlaçlama yapmakta olduğu ar-ge çalışmalarını, WHO(Dünya Sağlık Örgütü)'nun öneri ve şartlarını üretimine yansıtarak, çevre sağlığını koruyarak en etkin ilaçlama yöntemlerini sizlere sunmaktadır.

Bu süreçte ürün kalitemizi korumak ve pekiştirmek amacıyla hem kanunların (15.05.1957 tarih ve 6968 sayılı, 27.12.1958 tarih ve 4/11142 sayılı) gerektirdiği hem de şirketimizin prensipleri açısından gerekliliğine inandığımız kalite belgelerine, ruhsatlara ve test raporlarına sahip olunmuştur. Cihazlarımız Tarım ve Köyişleri Bakanlığınca ruhsatlandırılmış ve test merkezlerinde deneylere tabi tutulmuştur.

Çevre temizliğinde uluslararası standartları yakalayarak kaliteli yaşam düzeyine ulaşabilmek ve açık oturma alanlarında temiz bir atmosferi paylaşabilmek için Opal İlaçlama bütün teknik ve teorik desteği ile yardımınıza hazırdır.


Misyonumuz

Opal İlaçlama olarak firmamızın misyonu;

Çeyrek asırdır hizmet veren Opal ilaçlama cihazlarının rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmeyi oluşturmak amacıyla, ileri ilaçlama teknolojisini ve çağdaş işletme yönetimini yakalamak, kendi alanında Türk imalat sanayine önemli katkılarda bulunmaktır.


Vizyonuzum

Opal İlaçlama olarak firmamız;

İlaçlama cihazları ve açık alan soğutma sistemleri konusunda Türkiye'de lider konumunda olan Opal; ilgili uzmanlık alanlarında kendi yöntemlerini geliştirmek, öncülük yapmak, sadece Türkiye'de değil uluslararası arenada ilaçlama cihazları ve açık alan soğutma sistemleri konusunda saygın kuruluşları arasında yer almak, kullandığı teknolojiyi daha üst seviyelere taşımak vizyonuna sahiptir.